Medewerkers

RAAD VAN TOEZICHT
Marius Brouwer - voorzitter
Marja van Rheenen - secretaris
Emmy Sluijs
Henrieke Kingma
Bertjan Schrader
Jan Hulleman
 
DIRECTEUR
Rinette van der Vliet

ALGEMEEN
Karin Wolf - Financieel manager
Ellis Overbosch - Financieel medewerker
Jan Bertil Pool -  Promotie manager &  coördinator Zorg en Welzijn
Annemiek Kuhne - Coördinator Amateurkunst
Lisette Holtdijk- medewerker backoffice Cultuurmakelaardij
Marcel van der Wulp - Administratief medewerker / Projecten

CULTUURMAKELAARS
Joanne Bobbink - Coördinator en Cultuurmakelaar Epe
​Edith Koridon - Cultuurmakelaar Hattem
Marjon Buning - Cultuurmakelaar Heerde en Oldebroek


MUZIEK
Annemarie Wetterauw - docent Blokfluit/Dwarsfluit
Arjo Hovenberg - docent Hobo
Bouke Schaap - docent Drums/Slagwerk
Dennis Chamman - docent Slagwerk
Ellen Starmans - docent Muziek op schoot
George Wink- docent Piano
Harmen Jan Teule - docent Saxofoon/Klarinet
Henk van der Maten - docent Piano/Orgel
Herman Wolters - docent Keyboard/Piano
Iris Luytjes - docent Zang
Jacoline de Baat - docent Piano
Jan Bertil Pool - docent Gitaar/Bas
Jet van Oosterhout- docent Viool
Johan Schipper - docent Keyboard/Piano
Leon Blokzijl - docent Slagwerk
Marcel Gerritsen - docent Gitaar
Marcel van der Wulp - docent Hoorn/Klein koper
Margriet Bruggemans - docent Zang
Marit Berends - docent Cello
Peter van Leeuwen - docent Gitaar
Piet Hein Appelo- docent Gitaar/ Bas
Rudie Altelaar - docent Keyboard/Orgel
Tom Edskes - docent Gitaar

BEELDEND
Annemiek Kühne - docent Aquarelleren en Tekenen/schilderen en NAH schildersgroep
Coby van Buuren - docent Tegeltjes schilderen
Esther Kalkman- docent Edelsmeden
Marinus Kalkman - docent Grafiek, Leer bewerken, Schetsboektekenen
Marjolein Verbruggen- docent Kinderatelier , Tekenen naar de waarneming

KUNSTLEZINGEN
Marianne Wilts, gastdocent
ARCHITECTUURLEZINGEN
Hans de Man, gastdocent

DANS
Juliette Nieboer - docent Street-en jazzdance,  Epe en Heerde
Marit Vogel - docent Kleuterdans/Street- en jazzdance, Heerde
Yvonne Ballijns - docent Kleuterdans/Klassiek/Street- en jazzdance/Moderne dans/Switch/Clash, Epe en Heerde
Shenna Trip - docent Klassieke dans, Heerde
Lynn Lipman-Ruitenberg- docent Peuterdans, Epe en Heerde

MUSICAL
Eke Salome - docent Young musical kids Heerde
Juliette Nieboer - docent Musical; dans, Epe en Heerde
Margriet Bruggemans - docent Musical; zang, Epe en Heerde
Lotte Demming - docent Musical: Theater, Epe en Heerde


FILMLIGA (vrijwilligers)
Bep Dijkman
Bernard Savenije
Giny de Geus
Hanneke Postma - van Dijck
Albert Kleijn
Jenny Kleinjan
Ruud Heij