Contact

Voor vragen kunt u ons gerust bellen of mailen. Ook kunt u gebruik maken van het contactformulier. Wij beantwoorden uw vraag dan zo spoedig mogelijk en/of sturen de gewenste informatie naar u op. 

Contactgegevens Cultuurplein Noord Veluwe:

Adres:
Griftstraat 8
8181 VZ Heerde
T 0578 760 100
​E info@cultuurpleinnoordveluwe.nl
I www.cultuurpleinnoordveluwe.nl

Rechtstreekse telefoonnummers:

Algemeen

T 0578 760100 / E info@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Financiën/Administratie

Karin Wolf, Financieel Manager:
T 0578 760102 / E k.wolf@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Ellis Overbosch, Administratief Medewerker:
T 0578 760103 / E e.overbosch@cultuurpleinnoordveluwe.nl
Marcel van der Wulp, Administratief Medewerker locatie Epe:
T. 0578 760109 / E m.vanderwulp@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Afdelingshoofd Beeldend, Dans, Film, Literatuur, Theater

Annemiek Kühne
T 0578 760105 / E a.kuhne@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Afdelingshoofd Muziek

Peter Witteveen
T 0578 760105 / E p.witteveen@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Promotie/Vernieuwing aanbod

Jan Bertil Pool, Promotiemanager:
T 0578 760104 / E jb.pool@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Cultuurmakelaars

Laura Biesheuvel, Cultuurmakelaar:
T 0578 760106 / E l.biesheuvel@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Joanne Bobbink, Cultuurmakelaar:
T 0578 760106 / E j.bobbink@cultuurpleinnoordveluwe.nl    

Aafje Hunink
T 0578 760100 / E a.hunink@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Edith Koridon
​T 0578 760100 / E e.koridon@cultuurpleinnoordveluwe.nl

Tessa Paais, Cultuurmakelaar:
​T 0578 760106 / E t.paais@cultuurpleinnoordveluwe.nl